System reklamy Test

Aktualności

Nowe usługi w serwisie BudRank.pl! - 5 września 2015 11:27

Nasza nowa fuknkcjonalność to możliwość pozyskania punktów, które można wykorzystać w rozmaity sposób w serwisie BudRank.pl...

Zmiana regulaminu w serwisie BudRank.pl - 17 sierpnia 2015 12:34

Zmiana regulaminu serwisu BudRank.pl!

BudRank.pl jest na Facebooku i Twitterze! - 30 lipca 2015 17:07

Jesteśmy również obecni w mediach społecznościowych, ponieważ staramy się dotrzeć z ważnymi informacjami budowlanymi, jak najszybciej do największego grona odbiorców!

Przetargi budowlane na BudRank.pl! - 13 maja 2015 19:27

Przetargi budowlane z całej Polski to kolejna ciekawa propozycja dla wszystkich firm, które chcą podjąć się większego wyzwania niż tylko remonty domów, malowanie, czy wykańczanie wnętrz

Firmy budowlane w serwisie BudRank.pl - 18 kwietnia 2015 12:05

Powstaliśmy po to, aby dać Państwu możliwość bezproblemowego znalezienia firmy budowlanej, a firmom inwestorów. Coraz lepiej nam to wychodzi, gdyż z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej użytkowników, a zleceniodawcy znajdują swoich fachowców budowlanych. Nasz portal budowlany jest rozpoznawany i z uznaniem zajął swoje miejsce na rynku budownictwa ogólnego.

Blog budowlany - aby ułatwić budowanie - 15 kwietnia 2015 22:15

Blog budowlany to coś nowego, co pozwoli podszkolić się każdemu, kto chce dowiedzieć się więcej na temat usług budowlanych. Co pewien czas będziemy publikować wiadomości z rynku budowlanego na różnego typu tematy. Od zwykłych remontów mieszkań, przez budownictwo wielkogabarytowe, po ceny usług budowlanych. Pozwoli to Państwu poszerzyć wiedzę na szeroko pojęte budownictwo w Polsce.

Nowa funkcja w serwisie - responsywność! - 9 marca 2015 11:00

Responsywność to funkcja mająca za zadanie dostosować nasz serwis ze zleceniami budowlanymi do Państwa urządzeń mobilnych takich, jak smartfon czy tablet. Giełda zleceń, giełda ofert budowlanych będzie bardziej funkcjonalna i przystępna. Z nami budownictwo to przyszłość. Z nami usługi budowlane to wygoda.

Rusza Giełda Ofert budowlanych! - 1 grudnia 2014 15:00

Prosto, szybko i sprawnie, bo przecież w budownictwie trzeba tak działać żeby zadowolić inwestora budowlanego oraz zdążyć przed zimą. Dlatego Giełda ofert budowlanych to miejsce dla każdej firmy budowlanej, która chce dotrzeć jak najszybciej do klienta. Za to inwestor znajdzie tu rozbudowane oferty budowlane.

Startujemy, aby pomóc Wam na rynku budowlanym! - 20 października 2014 12:00

Szukasz fachowców budowlanych? Chcez złożyć zlecenie budowlane? Może szukasz pomocy przy budowie domu? Te oraz wiele więcej możliwości daje nowy serwis budowlany z giełdą zleceń, giełdą ofert oraz bazą wykonawców budowlanych. Nie czekaj i dołącz do nas już dziś! To bardzo proste...

 

Tutaj na bieżąco będziemy informować o aktualnościach z rynku budowlanego oraz naszego serwisu.

Takie informacje jak nowinki w remoncie domu, czy w ogóle w budowcnitwie, przetargi budowlane, nowe funkcjonalności na stronie BudRank.pl to istotne sprawy, którymi będziemy się dzielić.