System reklamy Test

Aktualności

Nowe usługi w serwisie BudRank.pl! - 5 września 2015 11:27

Mamy do zaoferowania nowe, dotychczas niedostępne możliwości dla inwestorów oraz firm budowlanych, które są niezbędne do lepszego promowania: zleceń, ofert, firm. Mianowicie chodzi o sposobność otrzymania punktów w serwisie, które mogą być wykorzystane na rozmaite sposoby. Oto one:

 

  1. Zaufany partner - możliwość otrzymania graficznego wyróżnienia "Zaufany partner BudRank.pl" nadanego przez serwis.
  2. Wyróżnienie w branży - promowanie firmy w branżach w których aktualnie działa i jest zapisany w serwisie oraz w ogólnej bazie wykonawców poprzez umieszczenie firmy  na górze strony serwisu z możliwością dodatkowego pogrubienia i podświetlenia informacji o nim.
  3. Promowanie zlecenia/oferty - podobnie, jak wyżej z tą różnicą, że promowana jest oferta lub zlecenie. Dodatkowo, możliwe jest pogrubienie i podświetlenie zlecenia, czy oferty.
  4. Reklama - jest to jedna z najlepszych możliwości promocji na BudRank.pl, ponieważ jest dostępna na stronie głównej w postaci baneru, który promuje użytkownika serwisu.

 

Wszystkie te możliwości promocji są dostępne w różnych ramach czasowych: od 3 do 14 dni w zależności od zapotrzebowania.

Więcej informacji oraz pułapy punktowe za promowanie treści dostępne są w zakładce "Mój budrank" -> "Usługi" oraz w regulaminie.

Zapraszamy do korzystania z naszych nowych usług!

Powrót