System reklamy Test

Blog

Budownictwo 2015 - 23 marca 2015 17:13

Ostatnie podrygi zimy nieuchronnie zwiastują zbliżającą się wiosnę. A wraz z nią rozpoczęcie sezonu budowlanego. Obserwując, to co już teraz dzieje się na rynku materiałów i usług budowlanych, można przypuszczać że w roku 2015 budownictwo będzie jedną z najprężniej działających gałęzi gospodarki.

Z pewnością przyczyni się do tego kontynuacja rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, który ma swój udział w rosnącej liczbie inwestycji deweloperskich. Historycznie niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych, zachęcają również do budowania domów jednorodzinnych. Każda z tych sytuacji, to nowe możliwości znajdowania ciekawych zleceń.

Jest to również dobrym momentem, aby część firm ponownie wznowiła swoją uśpioną na zimę działalność. Jak wiadomo, budownictwo to branża mocno sezonowa, uzależniona nie tylko od sytuacji ekonomicznej, ale również warunków pogodowych. Aktywnie szukając klientów już teraz, można w krótkim czasie zapewnić sobie ciągłość zleceń na kolejne miesiące, aż do zimy 2015.

Powrót