System reklamy Test

Blog

Murarz – pomysł na (sezonową) pracę? - 7 kwietnia 2015 17:04

Wiosna za pasem, a wraz z nią nowe możliwości znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Naszą propozycją, dla wszystkich nie bojących się ciężkiej pracy jest zawód murarza.

Murarz to bardzo często niedoceniany zawód, który jednak ma potencjał do naprawdę dobrych zarobków. Mając odrobinę zaparcia i siły fizycznej, niemal każdy może sprawdzić się w tym zajęciu. Warunki: dokładność, staranność, szybka koordynacja ruchowa i wytrzymałość – cechy, które powinien posiadać każdy prawdziwy mężczyzna.

Nie mając wcześniejszego doświadczenia w pracy murarza, na początku będziemy musieć rozpocząć pracę od nieco niższego stanowiska – pomocnika. Dzięki temu z bliska poznamy na czym polega ten fach i podejrzymy sekrety, ułatwiające wykonywanie zadań.

Na jakie zarobki może liczyć murarz? To zależy do lokalizacji i rodzaju inwestycji, na której został zatrudniony. Średnie zarobki rozpoczynają się od 15 złotych za godzinę i są tym wyższe, im większe kwalifikacje posiada osoba. Duży wpływ na wysokość zarobków ma również tempo pracy, jak i dokładność budowanych murów.

Tak, więc może murarz to nie tylko opcja na sezonową pracę?

Powrót