System reklamy Test

CDB SENTINEL

0/10 OGÓLNA OCENA

Centrum Dekoracyjno Budowlane Sentinel jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Caparol, KABE Farby, SCALA, ECORSON. Wszystkie produkty z naszej oferty skierowane są do firm budowlanych, wykończeniowych, projektantów jak również do klientów indywidualnych. Posiadamy szeroką gamę produktów wykończeniowych, w tym technik dekoracyjnych, które mają na celu zaspokojenie potrzeb wszystkich konsumentów.

Oprócz produktów firm w/w współpracujemy również z innymi producentami materiałów wykończeniowych i narzędzi malarskich jak:

 Alpina, Lico Mix, Tokato ,Proma, Oikos, Mardom, NMC, Pro, BlueDolphin, Textilglass.

Współpracujemy z gronem doświadczonych projektantów, architektów dzięki czemu możemy zaproponować Państwu współpracę z profesjonalistami ,którzy oferują oryginalne rozwiązania w projektowaniu, doborze odpowiednich kolorów, materiałów oraz technik do danego wnętrza.

Działając na rynku od wielu lat i posiadając długoletnie doświadczenie w segmencie systemów dociepleniowych służymy profesjonalną i fachową obsługą jak również indywidualnym podejściem do każdego klienta.
Jako autoryzowany przedstawiciel marki Caparol posiadamy stację barwienia farb i tynków, dzięki czemu dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta i skracamy czas realizacji zamówienia.


Elewacje - Docieplenia, Termomodernizacja
Ogólnobudowlana - Pełen zakres robót budowlanych i wykończeniowych
Architektoniczna - Projekty architektury wnętrz
Wykańczanie wnętrz - Malowanie, Tapetowanie, Remonty
Blacharstwo - Parapety

Kontakt
---
Terminowość zapłaty
---
Zaopatrzenie w materiały budowlane
---
Kontakt
---
Terminowość
---
Fachowość / jakość wykonania
---
Dane kontaktowe
Województwo
---
Miasto
---
Ulica
---
Nr domu
---
Telefon
---
E-mail
---
Tytuł Treść Pozostało