Develia (LC Corp Developer)
2.33 / 5

9 opinii

Strona internetowa

Przejdź

Lokalizacja

-

Firma niepotwierdzona

Jeśli jesteś właścicielem tej firmy lub nią zarządzasz, możesz ją przejąć, weryfikując jej własność. Weryfikuj


Nieznany użytkownik

Proszę zaloguj się lub zarejestruj się i dodaj opinię za darmo.

1/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Deweloper wprowadza jakąś dziwną presję, bez uprzedzenia zmieniając z dnia na dzień ceny na metrze o kilkaset złotych i dając 1 dzień na podpisanie umowy... Nie wiem co to miało na celu - zmusić nas do zakupu? Skutek był odwrotny - zrezygnowaliśmy bo deweloper okazuje się jakiś nieprzewidywalny. Kto wie co jeszcze wymyśli. Podobała mi się inwestycja, ale przez tą akcję nie skorzystam.

1/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Nie polecam tego dewelopera - oszukuje klientów. Jestem jedną z osób, która miała kupić mieszkanie w II etapie Osiedla Między Parkami we Wrocławiu. Mieszkanie zostało zarezerwowane w lutym, podpisana umowa, wpłacona opłata rezerwacyjna. Tuż przed świętami wielkanocnymi deweloper rozesłał do nas maile, że niestety nie zostaną z nami podpisane umowy rezerwacyjne ( powinny zostać podpisane do końca kwietnia 2019r.) ponieważ nie dostali pozwolenia na budowę. Akurat w tym samym czasie konkurencja RONSON, który buduje dokładnie dwie ulice obok, wypuścił swoją ofertę willi miejskich ze zdecydowanie wyższymi cenami niż ceny naszych mieszkań. Firma poinformowała nas że mogą trzymać nam mieszkania ale nie gwarantują utrzymania ceny. Nowa oferta miała się pojawić w czerwcu -lipcu. Nie pojawiła się. W końcu pojawiła sie w sierpniu ale ceny wzrosły o ponad 30% ( moje mieszkanie zdrożało ok 1200 zł na metrze po 3 miesiącach) - ogólnie cena mieszkania wzrosła prawie o 100 tys.. Dziwne, że najbardziej podniesiono ceny naszych mieszkań na które czekaliśmy, ceny pozostałych, które nie były wcześniej porezerwowane nie zdrożały tak bardzo. Czujemy się oszukani. Po prostu deweloper chciał zarobić, nie szanuje klientów. Liczy się dla niego tylko kasa. ODRADZAM i RADZĘ OMIJAĆ! Jest wielu uczciwych deweloperów. Deweloper zmienił nazwę i myśli że ukryje to co było wcześniej.

1/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Osiedle Wrocław Między Parkami. Brak drogi dojazdowej. Spychologia, że to wina ZDIUMU itd. itp. To nieprawda lc chce dokończyć następne etapy i nie zainwestuje w droge. Poprawki robione bardzo niechętnie . Brak ABSOLUTNY miejsc parkingowych zewnętrznych. Jeżeli ktoś nie ma miejsca na parkingu podziemnym to po zakończeniu następnego etapu NIE BĘDZIE MOZLIWOSCI ZOSTAWIENIA AUTA PRZY TEJ REALIZACJI.

5/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Obsługa jak na razie godna polecenia. Sprzedawca bo komunikatywny i pomocny.

1/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Doradca S. F. z biura z Arkad mało kompetentny, w pracy jest za kare. W porównaniu do konkurencji dużo jeszcze do nadrobienia. Nie polecam

5/5

bot-google ocenił

3 lata temu

Kupiłem mieszkania u tego dewelopera, obsługa rzeczowa, współpraca na wszystkich płaszczyznach. Dziękuję

5/5

bot-google ocenił

3 lata temu

Kupiłam mieszkanie od tego dewelopera. Współpraca na każdym etapie układała się bardzo dobrze. Mieszkanie odebrałam terminowo. Zarówno obsługa przedsprzedażowa jak i posprzedażowa na najwyższym poziomie. Pracownicy bardzo profesjonalni i pomocni nawet po odbiorach i aktach notarialnych. Takie podejście do klienta powinno byc w każdej firmie. Serdecznie polecam

1/5

bot-google ocenił

4 lata temu

Unikać jak ognia!!! Chyba, że ktoś lubi tracić pieniądze. Blok po dwóch latach od oddania jest w fatalnym stanie - popękane ściany, ciągłe zalewanie mieszkań. Niestety problem zalewania mieszkań na obecną chwile się rozszerzył i zalewa również windy i garaż. LC Corp umywa ręce. Zero inicjatywy rozwiązania problemu. Jeżeli chcesz spać spokojnie, to na pewno nie kupuj mieszkania od tego dewelopera.

1/5

bot-google ocenił

7 lat temu

Ludzie nie kupujcie mieszkań od tego dewelopera. Po sprzedaży deweloper niszczy teren osiedla i budując kolejny blok zablokował świeżo wykonaną drogę dojazdową do osiedla używając jej do celów budowy i niszczy asfalt oraz chodnik ciężkimi maszynami budowlanymi. Tymczasowa droga jest bez chodnika i jest pełna błota co powoduje, że nie można przejść suchą nogą. Deweloper, który nie potrafi dogadać się z sąsiednią Spółdzielnią o wykonanie furtki w ogrodzeniu (osiedle nie jest zamkniętym osiedlem i ogrodzenie jest tylko z dwóch stron), aby mieszkańcy korzystali z chodnika. Wjazd do garażu tak wykonali, że samochody wieszają sie na podwoziu. Naprawa trwała kilka miesięcy. Deweloper stosuje zasadę: sprzedaj i zapomnij. Pomimo tego, że w umowie ma zapisane, że zarządza osiedlem przez 2 lata. Wszystko dotyczy osiedla Słoneczne Miasteczko w Krakowie.

Firma nie posiada opisu. Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz tą firmą, możesz ją przejąć i dodać krótki opis w serwisie Budrank.