WPB sp. z o.o.
3.30 / 5

10 opinii

Strona internetowa

Przejdź

Lokalizacja

-

Firma niepotwierdzona

Jeśli jesteś właścicielem tej firmy lub nią zarządzasz, możesz ją przejąć, weryfikując jej własność. Weryfikuj


Nieznany użytkownik

Proszę zaloguj się lub zarejestruj się i dodaj opinię za darmo.

5/5

bot-google ocenił

3 lata temu

polecam ze spokojem, oby każdy pilnował tak swojej roboty jak oni

1/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Zgadzam się kupiłam mieszkanie przy Kowarzyka ll.Klatki schodowe już brudne ściany jakby były przygotowane dopiero do malowania poza tym wszechobecny syf dookoła budynku i błoto w którym można się utopić!!!!!wstyd!!!!!!!!!!!!!!!Wentylacja włącza się co chwilę można oszaleć

5/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Inwestycja Wojszyckie Alejki przypadła mi do gustu

5/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Osiedle Jutrzenki również bardzo polecam. Mieszkanie wykończone bardzo starannie z użyciem dobrych materiałów. Po kilku latach mieszkania nie stwierdziłem żadnych problemów.

1/5

bot-google ocenił

3 lata temu

Niestety nie moge wystawić pozytywnej opinii. Równiez Kowarzyka. Jest to moje drugie mieszkanie od dewelopera, pierwsze było w innym mieście i takie rzeczy jak napisal ktos na dole ze krzywe sciany to sie wszedzie zdarzaja. Ale szum puszczanej wody i glosna wentylacja to przegiecie. Nigdzie sie z tym jeszcze nie spotkalam

1/5

bot-google ocenił

3 lata temu

Kielecka - standard wykończenia pozostawia wiele do życzenia, wszystko wykonane najniższym kosztem i byle jak. Deweloper ze wszystkim robi problemy - nie mogłam nawet wejść do mieszkania podczas budowy, aby zrobić wymiary pod kuchnie i łazienkę. U innych deweloperów nikt nie robi takich problemów. W kuchni zrobili po złej stronie wyjście wentylacji od pochłaniacza, pomimo, ze nie nanosilam żadnych zmian w kuchni. Winnych brak, a ja zostaje z problemem. Nie wspomnę już o kaloryferach. Kto w tych czasach robi wyprowadzenie rurek od kaloryfera z podłogi ???? Porażka totalna. Odradzam !

5/5

bot-google ocenił

3 lata temu

Polecam! Również mieszkam na Kowarzyka. Deweloper naprawił wady, które zgłosiliśmy, na wszelkie uwagi reaguje dość szybko. :)

1/5

bot-google ocenił

3 lata temu

Dramat!!! Ciągle te same problemy! Bardzo głośna wentylacja w mieszkaniach, jeśli ktoś lubi mieć w mieszkaniu ciągły huk to okej, wtedy polecam wpb. Do tego dochodzi nieszczelności przy oknach, krzywe ściany... niby najstarszy deweloper we Wrocławiu a chyba najgorszy.

4/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Wrocławski Deweloper z tradycjami

5/5

bot-google ocenił

2 lata temu

Po negatywnych doświadczeniach z innymi wrocławskimi deweloperami muszę mocno pochwalić WPB za obsługę podczas sprzedaży i faktycznie dobrą jakość po odbiorze mieszkania :) Klasa!

Firma nie posiada opisu. Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz tą firmą, możesz ją przejąć i dodać krótki opis w serwisie Budrank.